Podmienky používania

Skupina TEEKANNE sa skladá z nasledujúcich spoločností:

TEEKANNE GmbH, Düsseldorf; Pompadour Tee-Handelsges. mbH, Düsseldorf; Teehaus GmbH, Radebeul; Beckerwerk Fulda GmbH, Fulda; TEEKANNE Ges. mbH, Salzburg a Pompadour Té S.r.l./GmbH, Bolzano. V nižšie uvedenom texte predstavuje označenie „TEEKANNE“ a „skupina TEEKANNE“ všetky tieto spoločnosti.

Obsah webových stránok skupiny TEEKANNE je chránený autorským právom. Skupina TEEKANNE umožňuje používateľovi prezerať a sťahovať obsah na súkromné, nekomerčné účely. V prípade, ak dôjde ku kopírovaniu akejkoľvek časti obsahu, je potrebné uverejniť zreteľnú poznámku o autorských a vlastníckych právach skupiny TEEKANNE. Obsah nemožno nijako upravovať a nesmie byť použitý na žiadnych iných webových stránkach alebo sieťach bez výslovného písomného povolenia skupiny TEEKANNE. Obsah sa nesmie kopírovať, zobrazovať ani šíriť na verejné ani komerčné účely ani sa nesmie používať na žiadne iné verejné ani komerčné účely. V prípade porušenia ktoréhokoľvek z týchto obmedzení bude používateľ požiadaný o okamžité odstránenie tlačeného alebo stiahnutého obsahu. Skupina TEEKANNE  si vyhradzuje právo vymáhať náhradu škody. 

Sťahovanie

Akýkoľvek obsah používateľ sťahuje na vlastné riziko. Skupina TEEKANNE sa vzdáva zodpovednosti za akékoľvek škody vzniknuté v dôsledku inštalácia alebo používania softvéra, ktorý sa nachádza v časti Na stiahnutie v najširšom zákonnom rozsahu. Napriek používaniu moderných antivírových programov skupina nepreberá žiadnu zodpovednosť za škody alebo problémy spôsobené počítačovými vírusmi   v najširšom zákonnom rozsahu.

Záruka

Informácie na našej webovej stránke sme pre Vás pripravili maximálne starostlivo. Napriek tomu sa TEEKANNE vzdáva akejkoľvek zodpovednosti za úplnosť informácií a ich primeranosť pre akékoľvek účely. Používateľ nesie všetko riziko spojené s použitím obsahu poskytnutého na týchto stránkach.

Ochranné známky

Tretie strany nesmú používať žiadnu ochrannú známku, logo ani značku použitú na týchto webových stránkach.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Nájdete nás na nasledovnej adrese:

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstr. 120
5020 Salzburg
Tel.: +43 (0)662 43 55 01
Fax: +43 (0)662 43 55 01-49
E-mail: office@teekanne.at

Skupina TEEKANNE  v prípade potreby aktualizuje tieto podmienky. Akékoľvek zmeny budú vyznačené.

Tieto podmienky vstupujú do platnosti dňom 03.02.2002.

Vianočné vanilkové rožky s čajom rooibos

Vianočná klasika na originálny spôsob.

Pozrite sa na recept

Sladké, Najsladšie, Rosé Latte

Naša najobľúbenejšia farba pre rok 2017 je ružová!

Pozrite sa na recept

TEEKANNE na facebooku.

Navštív náš facebook a sleduj novinky zo sveta TEEKANNE.

Sledovať